Ogólnopolski projekt „Zaproś mnie na swoją lekcję”

Jedną z korzyści edukacji zdalnej jest pojawienie się nowych, oddolnych inicjatyw nauczycieli. Należy do nich ogólnopolski projekt “Zaproś mnie na swoją lekcję”, który polega na tym, że jedni nauczyciele zapraszają na swoje lekcje innych nauczycieli i ciekawych ludzi. Projekt powstał z inicjatywy Magdy Krajewskiej i Irminy Żarskiej i szybko zyskał popularność. 

W ramach niego kl. VIIIb wzięła udział w zajęciach pozalekcyjnych na temat bezpieczeństwa w sieci, które poprowadził  Hubert Błaszczak, znany również jako InarYiF. Młody YouTuber zajmuje się kreatywnym zastosowaniem gry Minecraft. Zajęcia organizowane zostały przy współpracy z Biurem Czerwiński Travel. To nie ostatni gość na Naszych zajęciach!!!

Dziękujemy serdecznie za przyjęcie zaproszenia wychowawcy 🙂

Skip to content