Nasz Kacper na uroczystym wręczeniu listów gratulacyjnych Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Wśród obrazów Jacka Malczewskiego w Muzeum Narodowym w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Rozpoczęła się ona od przemówień wicewojewody Anety Niestrawskiej, wielkopolskiego kuratora oświaty p. Roberta Gawła oraz dyrektora muzeum p. Tomasza Łęckiego. „Jesteście najlepsi z najlepszych…” pod adresem utalentowanych uczniów popłynęły słowa głębokiego uznania i podziwu dla wiedzy oraz umiejętności zaprezentowanych w konkursowych zmaganiach. Szczere gratulacje skierowane zostały również do nauczycieli przygotowujących młodzież. Po pięknych słowach laureaci otrzymali listy gratulacyjne, wśród tych wielkich był Nasz Kacper uczeń kl. 8b – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki. Potem uczniowie udali się na zwiedzanie wystaw w Muzeum Narodowym.

Po raz pierwszy ta uroczystość odbyła się w tak klimatycznym miejscu jakim jest muzeum, na twarzach uczniów rysował się artystyczny spokój i radość ze swoich osiągnięć.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięć!!!

Do etapu szkolnego przystąpiło ok. 35 tys. uczniów z wszystkich przedmiotów, a laureatami zostało 150.

Skip to content