Strefa rozwoju

Wyniki konkursu plastycznego z języka angielskiego

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego – Leon

Konkurs z języka angielskiego dla klas III – VIII

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego LEON

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego LEON. Chętnych prosimy o wpłatę 14zł – kwota ustalona przez organizatora. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz testami z poprzednich edycji:

Zapisy do 6 marca u p.Iwony Zgody (nauczycielki języka angielskiego)

“I’M THE CHAMPION” – wyniki szkolnego konkursu 🙂

UWAGA!
Przedłużamy termin przesyłania filmów na konkurs recytatorski z języka angielskiego do 04.02.2022 r.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Zapraszamy chętnych uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie recytatorskim z języka angielskiego.

Uczeń nagrywa filmik, na którym recytuje wybrany przez siebie wiersz w języku angielskim i przesyła na adres mailowy swojego nauczyciela języka angielskiego:
p. Iwona Zgoda: zgodaiwona.sp4@gmail.com
p. Monika Kuświk: kuswik.monika.sp4@gmail.com
p. Maciej Lewandowski: lewandowski.maciej.sp4@gmail.com
W tytule maila prosimy napisać: imię, nazwisko, klasa, KONKURS RECYTATORSKI. Filmy nadsyłamy do 7 stycznia. Komisja składająca się z nauczycieli języka angielskiego w naszej szkole przy ocenie występów weźmie pod uwagę: poprawność wymowy, akcent, intonację, stopień trudności tekstu, ogólne wrażenie (mile widziane przebranie czy rekwizyty). Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:
I klasy 1-3
II klasy 4-6
III klasy 7-8.
ZAPRASZAMY!

UWAGA! UWAGA! UWAGA!????

W miniony piątek odbył się finał VIII edycji naszego konkursu: “I’M THE BEST” LITERATURE reading CONTEST????Przeznaczony dla klas 4-8. Został on przeprowadzony na żywo, za pośrednictwem platformy Teams.

Z radością oraz wielkim zaszczytem prezentujemy najlepszych z najlepszych:

Projekt PENFRIENDS

KONKURS “I’M THE BEST” LITERATURE reading CONTEST

W lutym w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski z j. angielskiego w wersji on-line. Chętni uczniowie klas I-VIII nagrali filmy, w których recytowali wybrane przez siebie wiersze. Uczestnicy konkursu wykazali się świetnymi umiejętnościami językowo – artystycznymi oraz kreatywnością przy wyborze strojów i rekwizytów. Członkowie jury, składającego się z nauczycieli j. angielskiego w naszej szkole, byli pod wrażeniem występów dzieci. Oglądając przesłane nagrania, można było dostrzec młode talenty aktorskie 🙂

I miejsce w kategorii klas I-III zajął Iwo Gawryszak z kl. IIIa

I miejsce w kategorii klas IV-VI zajęły ex aequo Natalia Żarnowska z kl. IVa oraz Wiwianna Nowak z kl. Vb

I miejsce w kategorii klas VII-VIII zajęła Olivia Berlik z kl. VIIc

Nagrody dla zwycięzców, dyplomy oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu zostaną wręczone w szkole, w późniejszym terminie.

Serdecznie gratulujemy! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!!!

Uczeń klasy 8b naszej szkoły – KACPER KOWALSKI – zakwalifikował się
do FINAŁU IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?”, który odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia br.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatniej potyczce tego konkursu!