DYREKTOR
- p. Małgorzata Pospieszna – matematyka
WICEDYREKTOR
- p. Julita Koźlicka – język polski
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
- p. Justyna Chrzanowska
- p. Magdalena Czapracka
- p. Anna Malec
- p. Karolina Manyś
- p. Anna Misiołek
- p. Małgorzata Przybylska
- p. Alina Tokarek
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH
- p. Renata Skrzypczak – język polski
- p. Beata Gellert – język polski
- p. Małgorzata Ratajczak – język polski
- p. Teresa Czech – historia
- p. Anna Lepalczyk – historia / WOS
- p. Miłosz Buchowski – muzyka
- p. Magdalena Paszun-Wojciechowska – plastyka / technika
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH
- p. Iwona Zgoda – język angielski
- p. Alicja Siekiera – język angielski
- p. Maciej Brzeziński – język angielski
- p. Paulina Barańczak – język niemiecki
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH
- p. Agnieszka Borowska-Nitzler – matematyka
- p. Piotr Serwat – matematyka / fizyka
- p. Roma Korzyb-Nowak – informatyka
- p. Iwona Kucharska – informatyka
- p. Aneta Braszko – biologia / przyroda
- p. Joanna Zając – geografia
- p. Sabina Paszek – chemia / matematyka / EDB
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
- p. Gerard Sobkowiak
- p. Jakub Hałuszczak
- p. Beata Kostańska
- p. Joanna Zając
NAUCZYCIELE RELIGII
- s. Urszula Graczyk (s. Celestyna)
- o. Karol Chmiel OMI
NAUCZYCIELE ETYKI
- p. Justyna Chrzanowska (kl. I-III)
- p. Renata Skrzypczak (kl. IV-VIII)
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE
- p. Aneta Braszko
NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE
- p. Małgorzata Klupp
- p. Marlena Sucharska
NAUCZYCIELE WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
- p. Aneta Szymkowiak
- p. Urszula Popielas
- p. Alicja Wasielewska
- p. Miłosz Buchowski
- p. Halina Skorupska
- p. Iwona Kucharska
- p. Jakub Hałuszczak
ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ
- p. Marta Lausch-Chudy – pedagog szkolny
- p. Sandra Drzewiecka – psycholog szkolny
- p. Anna Malec – pedagog specjalny
- p. Weronika Kwaśna – pedagog specjalny / nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne / prowadząca zajęcia doradztwa zawodowego
- p. Tomasz Skrzydło – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
- p. Karolina Manyś – logopeda
SEKRETARZ SZKOŁY
- p. Teresa Bulska