Prezydium Rady Rodziców:

Skarbnik: PRZEMYSŁAW SZYMCZAK

kontakt: rrsp4poznan@gmail.com

Drodzy Rodzice!

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego Rada Rodziców rozpoczęła pracę w nowym składzie.

Pełni nowej werwy i świeżych pomysłów, chcielibyśmy aktywnie włączyć się w życie szkoły.

Przez pierwsze tygodnie września zbieraliśmy inicjatywy jakie chcemy zrealizować w tym roku. Na bazie tych pomysłów ustaliliśmy kierunki naszego wsparcia:

• zintegrowanie uczniów, rodziców i nauczycieli podczas wspólnych imprez jak rajdy,  festyny czy kiermasze;
  • wsparcie inicjatyw uczniowskich – poprzez aktywne włączenie się w ich projekty i zapewnienie wsparcia finansowego;
  • finansowanie nagród w konkursach organizowanych przez nauczycieli;
  • finansowanie drobnych upominków i nagród dla dzieci na zakończenie roku i inne uroczystości szkolne
  • zapewnienie bezpieczeństwa naszych dzieci m.in poprzez zakup materiałów medycznych i wyposażenie każdej klasy w apteczkę;
  • uatrakcyjnienie przestrzeni wspólnych w szkole poprzez zakup dodatkowego wyposażenia, naklejek podłogowych czy ozdobienie ścian;
  • wsparcie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych zajęć i kółek zainteresowań.

Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich Państwa do współpracy i aktywnego przyłączenia się do tych działań.

Jeżeli macie Państwo pomysł, który poprawi lub uatrakcyjni czas naszych dzieci spędzony w szkole, prosimy o kontakt. Każda, nawet najmniejsza rzecz, się liczy!

Prosimy również Państwa o wpłaty na fundusz Rady Rodziców, poprzez skarbników klasowych. Obiecujemy, że każda złotówka wróci do naszych dzieci.

numer konta Rady Rodziców:

55 1140 2004 0000 3602 7922 2115

Rada Rodziców SP4

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 UDAŁO SIĘ JUŻ ZROBIĆ:

• Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka – KLIKNIJ TUTAJ
  • kiermasz świąteczny – KLIKNIJ TUTAJ
  • rodzinne warsztaty z tworzenia wianków świątecznych na drzwi, stroików świątecznych na stół (we współpracy z Centrum Inicjatyw Lokalnych Świerczewo)
  • doposażenie każdej klasy w apteczki pierwszej pomocy
  • popołudnia z planszówkami – czwartkowe spotkania z grami planszowymi
  • warsztaty dekorowania pierników
  • cykliczne zajęcia gry w szachy