Rada Uczniowska

Kartki świąteczne z życzeniami dla Dyrekcji, Naszych nauczycieli, Naszych pracowników obsługi, Naszych sąsiadów i przyjaciół szkoły 🙂

Walentynki … coś dla chłopczyka i dziewczynki 🙂 Było koło fortuny, poczta walentynkowa i mnóstwo, mnóstwo kolorowych serduszek 🙂

Sprawdzian wiedzy z historii Powstania Wielkopolskiego (google.com)

ZAPRASZAMY 🙂

Zapraszamy do zabawy!!!

Kredki i farby do ręki !!! I do dzieła!!!

Dobra zabawa potrafi zrelaksować 🙂

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ 🙂

W październiku odbyło się pasowanie uczniów kl. 1, wolontariusze wraz członkami Rady Uczniowskiej poprowadzili tę uroczystość i pomogli w przygotowaniu sali 🙂

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA 🙂

W dniu 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W tym roku Samorząd Szkolny we współpracy z Bibliotekę Szkolną przygotował z tej okazji niespodziankę dla uczniów klas młodszych naszej szkoły. Starsi członkowie Rady Uczniowskiej udali się w środę do wszystkich klas I-III oraz świetlicy, by tam poczytać głośno dzieciom ich ulubione lektury. Uczniowie klas pierwszych udali się z tej okazji do biblioteki szkolnej, by wśród regałów z książkami poczuć atmosferę tego szczególnego dnia. Czytanie rozwija, kształtuje wyobraźnię, wzbogaca nasz język i wiedzę, relaksuje i sprawia przyjemność. Zatem, DO CZYTANIA!!!

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 Z
ZAPAŁEM, NOWYMI POMYSŁAMI …. I OCZYWIŚCIE Z WAMI 🙂

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2020/2021

Oliwier Fiszer VIIIc – przewodniczący.
Szymon Szewczyk VIIIa – zastępca.

Pozostali członkowie Rady Samorządu:
Natasza Kegel VId
Maja Kędzierska VIb
Nicole Czyżewska VIIIc
Martyna Lipowicz VIIIc

Wzięliśmy udział w @warsztatach!

14 kwietnia 2021r. członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w warsztatach online, podczas których na nowo zdefiniowali swoją rolę w życiu szkoły – zobacz grafikę poniżej! Omówili zadania na kolejne miesiące wspólnej pracy. Czekajcie na realizację pomysłów – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego z okazji Wielkanocy 2021