Świąteczny Kiermasz Rady Rodziców – podsumowanie

10 grudnia 2021r. na boisku Czwórki zdarzyło się coś, czego dotąd nie było!

Nowa Rada Rodziców zaraziła entuzjazmem każdego związanego z Czwórką: od uczniów klas pierwszej do ósmej przez nauczycieli, rodziców, sympatyków, sąsiadów i kogo jeszcze się dało! Na dwie godziny szkolne boisko zamieniło się w Biegun Północny – był Gwiazdor, elfy, kolędy, dużo słodkości i prezenty. Był śnieg i bałwan! Konkurs talentów, licytacja fantów i wata cukrowa… Duuuuużżżżoooo waty! Było radośnie, świątecznie, rodzinnie i… magicznie.

Dzięki współpracy Rady Rodziców z Górczyński Fyrtel – Centrum Inicjatyw Lokalnych, wszyscy obecni na kiermaszu mogli obejrzeć iście wybuchowe wydarzenie, przedstawienie “Mikołaj w opałach” w wykonaniu Teatru Ognia Flow Fireshow. Widownia była pod wrażeniem!

Nadal czekamy na wyniki konkursu międzyklasowego na najdłuższy łańcuch choinkowy – wieść niesie, że nie mówimy o łańcuchach długości kilku metrów, ale wręcz o takich, które mają ponad 2 kilometry! Wyniki mają zostać ogłoszone podczas klasowych spotkań świątecznych.

Zapraszamy na naszą stronę Facebook do obejrzenia zdjęć i relacji na żywo z pierwszego świątecznego kiermaszu w Czwórce!