Polecajki

Dla fanów kotów… polecam Ula Marcinek

Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

W świecie stworzonym przez Susan Herbert niepodzielnie panują koty. Koty malują i pozują do obrazów. Reżyserują i grają w filmach. Uwodzą, wzruszają i hipnotyzują. Koty renesansowe, impresjonistyczne i prerafaelickie. Koty czarno-białe i w technikolorze. Od czasów Tutenchamona po koniec XX wieku. Ten wyjątkowy album to nie podręcznik dla studentów ASP, ale prawdziwa gratka dla każdego kochającego sztukę miłośnika kotów i dla każdego kochającego koty miłośnika sztuki.

Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem

W drugiej odsłonie Galerii kotów mruczusie wkraczają do najbardziej uwielbianych światowych arcydzieł. Odnajdują się w każdej roli i w każdym kostiumie czują się swobodnie. Słowem: koty rządzą – od średniowiecza do impresjonizmu.

CZY MOŻNA STWORZYĆ SZTUCZNE WIRUSY?

WYKŁAD UNIWERSYTETU DZIECI

Link do zapisów: https://bit.ly/wykład_16_02

PO INDEKS Z PITAGORASEM

Polecam Ula Marcinek

PIĘKNA HISTORIA, KTÓRA ZMIENI TWOJE SPOJRZENIE NA ŻYCIE!

Światowy bestseller! Niezwykła książka, która stała się inspiracją dla filmu z udziałem gwiazd Hollywood. Wyjątkowa opowieść o miłości i stracie, o chłopcu, który musi stawić czoła prawdzie oraz potworach, które czasami goszczą w naszym życiu, zmieniając je na zawsze. Arcydzieło współczesnej literatury dla każdego wrażliwego czytelnika od lat 10 do 110! Jedna z tych książek, które zmieniają Twoje spojrzenie na świat i życie, które uczą empatii i humanizmu. Jedna z tych książek, których nie możesz przegapić! Odważna, pełna czarnego humoru, głęboko poruszająca opowieść o chłopcu, jego ciężko chorej matce i niezapowiedzianym, potwornym gościu.

Książka okraszona jest niezwykle klimatycznymi ilustracjami Jima Kaya, który również jest autorem grafik do ilustrowanych wydań serii o Harrym Potterze.

Tytuł oryginału: A Monster.

POLECAM KSIĄŻKĘ I FILM!!!

Polecam Ula Marcinek

Krzesło brazylijskie :)

Zmieści się w małym pokoiku, zawsze uspokoi, rozkołysze, zrelaksuje, a czytanie książki w nim to sama przyjemność 🙂